Möödunud nädalavahetusel Tallinnas Männiku hallis toimunud kahepäevane turniir oli Tarvale võidukas. Rakvere 2007 sündinute grupp tuli üheksa võistkonna osalusel toimunud võistluse võitjaks.

 

Alagrupis sai Tarvas kolm võitu ja ühe kaotuse, mis järel ootas finaalmäng B-grupi võitja FC Tallinnaga. Finaali võitis Rakvere penaltitega.

 

Tulemused:

JK Tabasalu – Rakvere JK Tarvas 1:2

Viimsi MRJK – Rakvere JK Tarvas 0:2

Rakvere JK Tarvas – TJK Legion VT 7:0

Rakvere JK Tarvas – JK Tallinna Kalev 1:2

Rakvere JK Tarvas – FC Tallinn (Finaal) 1:1 (p 3:2)

 

Turniiri kodulehekülg: Reval Cup (sünd 2007)

 

Treener Joonas Ljaši kommentaar: 

 

“Üle pika aja üks turniir, millest olime ammu puudust tundnud kogu meeskonnaga. Mängijad nautisid kogu seda nädalavahetust ja kaasa arvatud ka treenerid, sest saime lõpuks näidata neid elemente võistlusolukordades, millele olime viimastel nädalatel treeningutel keskendunud.

 

Kahjuks läks meil arvatust kauem aega, et loodetud mängurütm leida. Esimesed mängud läksid kõik kohanemiseks ja vanade oluliste mänguelementide meelde tuletamisega nägime tükk aega vaeva.

 

Head meelt valmistas see, et paljud poisid üllatasid uutel positsioonidel ja saime väärt infot, kuidas edasi liikuda. Positiivse poole pealt veel, et nigela alguse ja mitte just kõige kindlamana tundunud mängude pealt suutsime finaalis oma turniiri parima mängu teha.

 

Poisid näitasid, et nad on suutelised end kokku võtma. Usun, et see turniiri näitas nii mõnelegi poisile ära kui palju on vaja veel vaeva näha, et oma vanuste tippseltskonnas hakkama saada. Teeme talvel kõvasti tööd edasi ja loodetavasti saame veel osaleda turniiridel, et valmistuda parimal võimalikul moel hooajaks.”

 

 

Võidukas Rakvere JK Tarvas U14 (FOTO: 13.12.2020, Männiku hall). Treenerid Joonas Ljaš ja Rain Ööpik.