STIPENDIUMIKONKURSS

 

STIPENDIUMIKONKURSS

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) kuulutab välja avaliku konkursi 2021. a stipendiumite taotlemiseks tulevikku suunatud tegevuse toetuseks jalgpalliliste individuaalsete võimete arendamiseks ning õppetegevuseks teadmiste või oskuste omandamiseks. Stipendiumi saaja peab oma tegevusega olulisel määral toetama ja edendama Eesti jalgpalli.

 

Stipendiumi taotlusi hindab ja stipendiume määrab EJL stipendiumi komisjon sooviavalduste alusel vastavalt EJL stipendiumite statuudile.

 

EJL SPORDISTIPENDIUM: VÕIMETE ARENDAMISEKS NOORMÄNGIJATE ARENGUSTIPENDIUM

 

Võimete arendamise kategoorias noormängija arengu toetamiseks (kolme-aastane stipendium) peab taotleja vastama järgmistele nõuetele:

 

  • Saama stipendiumi väljamaksmise alguse aastal 19-aastaseks (põhivanus), EJL võib teha erandi Stipendiumisaajale, kes saab esimese väljamaksmise aasta algul ka 18- või 20-aastaseks; ja
  • Jalgpalluri mängijaõigused peavad kuuluma Premium või Esiliiga (sh Esiliiga B) klubile ning jalgpalluril on oma klubi soovituskiri. Premium või Esiliiga klubi saab reeglina ühel kalendriaastal anda oma soovituskirja mitte enamale kui kahele (2) klubis registreeritud „Eestis treenitud mängijale“, kellest vähemalt üks peab olema „Klubis treenitud mängija“.

 

Rohkem infot Eesti Jalgpalli Liidu stipendiumite kohta leiab nende koduleheküljelt: https://jalgpall.ee/ejl/konkursid

 

Palume enda kandideerimissoovist klubi teavitada. Klubipoolse soovituse otsustab MTÜ Rakvere JK Tarvas juhatus. Täiendav info klubi poolt: info@jktarvas.ee