TULE TRENNI

 

Rakvere JK Tarvas ootab treeningutele kõiki jalgpallist huvitunuid noori alates 6. eluaastast!

Lisainfo saamiseks palun kirjutage e-mailile noored@jktarvas.ee

Treeningutele registreerimiseks palume täita allaoleva vormi:

REGISTREERIMINE

  Selle vormi täitmisega nõustute oma andmete säilitamise ja haldamisega sellel veebisaidil

  TERVISETÕEND

  U16, U17, U17 Eliitliiga ja U19 vanuseklassi mängija ülesandmiseks tuleb klubil esitada tõend spordimeditsiinilise asutuse poolt teostatud terviseuuringu läbimise kohta.

   

  Kuigi see ei ole võistlusjuhendiga nõutud, on siiski soovitatud haigekassa ennetusprojekti „Noorsportlaste tervisekontroll spordiga seotud terviseriskide ennetamiseks“ raames läbida terviseuuringu ka noorematel mängijatel alates 9. eluaastast, kelle treeningtundide arv nädalas on 6 või enam tundi (v.a kehalise kasvatuse tunnid).

   

  Noorsportlaste terviseuuringute ja sellekohase tõendi kohta saab lugeda lähemalt EJL-i kodulehelt: http://www.jalgpall.ee/terviseuuringud.php

  LIIKMEMAKS

  Rakvere JK Tarva liikmetel on iga kuu vaja tasuda liikmemaks 40, või 50 eurot vastavalt grupi treeningute arvule nädalas. Liikmemaksu tuleb tasuda aastaringselt klubi poolt saadetud arve alusel. Treeningutelt puudumine ei vabasta liikmemaksu tasumisest, välja arvatud juhul, kui lapsel esineb trauma, mis ei võimalda treeningutel osaleda. Kindlasti tuleb olukorrast teavitada treenerit ja kirjutada meiliaadressil arved@jktarvas.ee. Sellisel juhul me arveid ei väljasta.

  Liikmemaksu tuleb tasuda ka suvekuudel, kui treeningutest on puhkus. Makseprobleemide ilmnemisel kindlasti võtta ühendust lapse treeneriga või kirjutada meiliaadressil arved@jktarvas.ee

  RAKVERE JK TARVAS LIIKMEMAKSU INFO (01.09.2023)

  Üks perekonnaliige 40 € kuu (grupp, mis treenib 2 korda nädalas).

  Üks perekonnaliige 50 € kuu (grupp, mis treenib 3 või enam korda nädalas).

  Kaks perekonnaliiget 60 € kuu

  Kolmas perekonnaliige tasuta!

  Esimene jooksev kuu on esmaliitujatele tasuta!

   

  SOODUSTUS

  Rakvere JK Tarvas on alates 2018 a. registreeritud Haridus­- ja Teadusministeeriumis, mis tagab selle, et lapsevanemad saavad õppemaksust tagasi 20% tulumaksu.

  Väljaspool Rakvere linna elavatel lastel on võimalus taotleda kohalikest omavalitsustest kas täielikku või osalist kohamaksu soodustust.

  Treeningutest loobumisel tuleb sellest teavitada lapse treenerit vähemalt üks kuu ette. Lisaks palume saata kiri ka meiliaadressile arved@jktarvas.ee

  Rakvere JK Tarvas tänab õigeaegselt tasutud liikmemaksude eest!