Eesmärgid

 

Rakvere JK Tarvas on Lääne-Virumaa suurim ning jätkuvalt kasvav ja arenev jalgpalliklubi. Hetkeseisuga koondab JK Tarvas enda alla rohkem kui 800 harrastajat (september 2018). Aktiivne klubitegevus algas 2011 aastal, kui Rakvere esindusmeeskonna eelkäijast – Rakvere FC Florast – sai Rakvere JK Tarvas. Viis hooaega hiljem tõusti Eesti meeste meistrivõistluste kõrgeimale tasandile – Premium liigasse.

Rakvere JK Tarva missiooniks on erinevate inimeste jalgpalli juurde toomine, propageerides tervislikke eluviise ning pakkudes kohalikule kogukonnale sportlikku väljundit ja meelelahutust. Anname parima, et igas vanuses ja tasemel Lääne-Virumaa jalgpallihuvilistest poisid ja tüdrukud saaksid trenni teha. Soovime, et meie treeningud oleksid mitmekülgsed ja nauditavad. Kõigist meie noortest ei pruugi saada järgmiseid vutimaailma superstaare, küll aga anname parima, et neist saaks elutervete väärtushinnangutega kaaskodanikud.

Eesmärk tulevikuks on areneda professionaalseks jalgpalliklubiks, millel on oma kindel baas, kus toimub klubi igapäevane tegevus. Soovime kujundada välja endale omased traditsioonid ning olla kohaliku kogukonnaga võimalikult tihedalt seotud.