FÄNNID

 

Rakvere jalgpalliklubi Tarva tõsiusksemad ja aktiivsemad fännid koonduvad nime taha Rakvere Pullid. Sümboliks pulli pea. Esmakordselt kogunesid Rakvere fännklubi liikmed ühise laua taha 18. märtsil 2012. Kohtumine toimus spordipubis Carla. Koosviibimist jäi ilmestama ka kohaliku kossulegendi – Andres Sõbra – kohalolek, kes andis ettevõtmisele endapoolse õnnistuse. Sellest ajast saadik on mängueelsed kogunemised saanud igakordseks traditsiooniks.

 

 

 

Fännklubi üheks esimeseks eestvõtmiseks oli ühiskorjanduse läbiviimine, mille toel soetati esimene tõsine fänniatribuutika element. Meeskonna motot kandev viie ruutmeetri suurune PVC-plagu, mis kaunistab Kastani Arena fännisektori esist. Lisaks Tarva ja Rakvere temaatiliste lippude ja plagude soetamisele ning ühisviibimiste traditsioonile, on fännklubi võtnud enda kanda ka Rakvere publikumi iga aastase hooaja parima mängija tiitlikandja välja selgitamise. Kui esimesel hooajal võttis ettevõtmisest osa ligi sada inimest, siis 2013 aastal avaldas oma arvamust üle 160 Rakvere poolehoidja. Kahel hooajal järjepanu osutus fännide lemmikuks poolkaitsja Joonas Ljaš.

 

 pullid13a

FOTO: Gertrud Alatare

 

Rakvere Pullid Soccerneti fänniturniiril:

 

2012 – III koht jalgpallis, IV laululahingus (22p) + parim väravatähistus
2013 – IV-VI koht jalgpallis, III laululahingus (21p)
2014 – VII koht jalgpallis, IV laululahingus (18p)
2015 – IV koht jalgpallis, III-IV laululahingus + turniiri parim mängija
2016 – VII koht jalgpallis
2017 – II koht jalgpallis, II laululahingus + turniiri parim mängija
2018 – I koht jalgpallis + turniiri parim naismängija ja väravavaht

 


 

Sul on villand pidevast halast kui kehvake on Eesti vutt ja soovid anda omapoolset panust koduse jalkakultuuri arenguks, siis miks mitte liituda Rakvere Pullidega? Üheskoos elame läbi kõik tõusud ja mõõnad, toetame enda kodukandi vutiässasid ning innustame neid püüdlema kõrgemale ja kaugemale. Ühes on aktiivne kaasaelamine ja fännikollektiivi kuulumine ka meeldiv ajaviide.

 

Soovid Pullidega ühineda? Leiad meid hõlpsasti tribüünilt, astu vaid julgelt ligi ning saame tuttavaks. Omasid me mutta ei trambi! 😉

Fännide igapäevaste tegemistega on võimalik end kursis hoida ja kaasa rääkida Facebooki vastava grupi kaudu – “Rakvere Pullid”. Ühendust võid võtta ka e-maili teel: pullid@jktarvas.ee

 

rakverepullid

FOTO: Mart Kiis