Esiliiga 9. vooru võõrsilkohtumine Annelinna kunstmurul lõppes Rakverele viigipunktiga.  Hooaja avaring nüüdseks selja taga leiab Tarvas end liigatabeli 8. positsioonilt jagades punkte 9. kohal oleva Tallinna FCI Levadia U21-ga.

Kohe mängu algul tekkis Tarval paar head võimalust, ent valdavalt kuulus kohtumise avavaatus võõrustajatele.

54. minutil avas karistuslöögi järgsest olukorrast mänguseisu Welco mängija Karl Joosep Mark.

Poolajal Matteo Kisandi asemel mängu tulnud Robi Štšjogolev sai paarikümne minuti möödudes vigastada. Štšjogolevi asemel tuli mängu hiljuti haigusest paranenud Hanno Vahula.

87. minutil avas pikaga mängu Tarva väravavaht Artem Levizi. Palli võttis alla ja jätkas edasi Joonas Ljaš ning mänguvahendi lõi vastaste võrku Siim Rannamäe. Kohtumine jätkus Tarva survega, kuid Welco suutis skoori hoida ning nõnda lõppes kohtumine 1:1 viigiga.

LIIGATABEL: Esiliiga 2019

JÄRGMINE MÄNG: L 11.05, kl 19:00 – Rakvere JK Tarvas v Tallinna FC Flora U21 (EL 10. voor) // Hooaja esimene Rakvere linnastaadionil!