13. juunil alistas Tarvas Esiliiga 17. vooru kohtumises Nõmme Kalju U21. Võõrsilkohtumine endise Tarva peatreeneri, Valeri Bondarenko, juhendatava võistkonnaga lõppes 2-1 Rakverele. Tarva väravad Mario Kuokkanen ja Siim Rannamäe.

Mängu 24. minutil võttis Kalju karistusala lähistel määruste vastaselt Karel Libleka maha Hendrik Keltman, teenides sellega kollase hoiatuskaarti. Järgnenud karistuslöögi realiseeris otse Mario Kuokkanen.

Avapoolaja üleaja viimasel minutil lõi 30-lt meetrilt värava Siim Rannamäe. Kena kauglöök maandus vastase väravavahile püüdmatult lati alla. 2:0. Tegu oli Tarva ründaja tänavuse hooaja kaheksanda tabamusega. Esiliiga väravaküttide tabelis jagab ta selle näitajaga 4.-6. kohta Mikk Valtna (Welco) ja Jürgen Kuresooga (Elva).

Kohe teise poolaja algul sai vigastada rakverlaste kapten Kaarel Saar. Tema asemel tuli mängu Roomet Ots. 16-aastasele Tarva noormängijal oli antud mäng kolmas kohtumine esindusmeeskonna särgis.

76. minutil sekkus mängu teinegi Tarva noor. Vanameister Sergei Akimovi asemel tuli sisse 15-aastane Robi Štšjogolev. Heitlus Kaljuga oli ründajale debüütkohtumiseks, Štšjogolevil ei jäänud ka palju puudu tegemaks juba avamängus skoori.

Kohtumise avapoolaja lõpus õnnestus võõrustajatel panna Tarvas surve alla, lüües 78. minutil 2:1 värava. Tabamusega sai hakkama Kermo Pihelgas. Rohkem aga suvepausile eelnenud viimases mängus skoori ei tehtud.

LIIGATABEL: Esiliiga 2018

JÄRGMINE MÄNG: P 08.07, kl 19:00 – Rakvere JK Tarvas vs Tallinna FC Flora U21, EL 18. voor (Rakvere linnastaadion)

Tarva väravad: link (instagram)

Nõmme Kalju FC U21 – Rakvere JK Tarvas  1:2 (0:2)
78. Kermo Pihelgas – 25. Mario Kuokkanen, 45+2. Siim Rannamäe

Hoiatused: 24. Hendrik Keltman – 28. Kaarel Saar, 82. Mihkel Saar, 85. Robi Štšjogolev
Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras