Pühapäeval peetud Esiliiga 20. vooru kohtumine, Rakvere JK Tarvas vs JK Tallinna Kalev U21, lõppes 1:1 viigiga. Rakvere linnastaadionil panid võrgud sahisema Reinhard Reimaa ja Alari Aunapuu.

Väravavõimaluste poolest vaene ning valdavalt võõrsilvõistkonna poolt domineeritud avapoolaeg lõppes 0:0 viigiseisul. Mängu 50. minutil üllatas Kalev võõrustajaid, kui kiiresti mängiti lahti karistuslöök Tarva kasti lähistel. Reinhard Reimaa 0:1 Tallinna Kalevile.

Kaotusseisust tõi Tarva välja 76. minutil Alari Aunapuu, kelle realiseeritud penalt oli tema hooaja teine värav. Penaltivea teenis minut varem nurgalöögi olukorras Kalevi kastis ümber lükatud Karel Liblekas.

Esimest korda kuulus esindusmeeskonna põhikoosseisu Sander Ivanov, kes ühtlasi sai kirja ka täismängu.

LIIGATABEL: Esiliiga 2018

JÄRGMINE MÄNG: N 26.07, kl 19:00 – Maardu Linnameeskond vs Rakvere JK Tarvas, EL 21. voor (Maardu linnastaadion) // OTSEÜLEKANNE: Soccernet.ee