Esiliiga 22. vooru kohtumine Rakvere linnastaadionil lõppes viigiga. Väravateta avapoolajale järgnes märksa resultatiivsem teine, lõpptulemus 2:2.

Tartu FC Santos avas mänguskoori 54. minutil, kui jala sai valgeks Andree Porila. 80. minutil Tarvas viigistas. Taavi Münteri söödu lõi väravaks Rakvere kapten Kaarel Saar. Kolm minutit hiljem sai kena kauglöögiga hakkama Mario Kuokkanen – 2:1. Kohtumise üleminutitel õnnestus tartlastel aga mänguseisu taas muuta. Jarmo Aaviste 90+1, otse karistuslöögist, 2:2.

Tarvas-Santos mängus täitus Alari Aunapuu 300 liigamäng Rakvere esindusmeeskonna särgis. See on rohkem kui ühelgi teisel Tarva mängijal.

LIIGATABEL: Esiliiga 2018

JÄRGMINE MÄNG: N 09.06, kl 19:00 – Rakvere JK Tarvas vs FC Elva, EL 23. voor (Rakvere linnastaadion) // OTSEÜLEKANNE: Soccernet.ee – Heategevuslik kodumäng koostöös Vähiravifond “Kingitud Elu”-ga