Neljapäevaõhtune Esiliiga 21. vooru kohtumine Maardu linnastaadionil lõppes võõrustajate 4:1 võiduga. Tarva auvärav sündis German-Guri Lvovi teenitud ja realiseeritud penaltist.

Mullune Esiliiga meister ja tänavune liider Maardu pani kiirelt enda kvaliteedi maksma. 25. minutil realiseeris võõrustajate kontrarünnaku Vladislav Ogorodnik. Kolm minutit hiljem oli resultatiivne Nikita Brõlin. 34. aga tegi skoori Esiliiga parim väravakütt, Vitali Gussev, lüües oma hooaja 25. tabamuse. Poolaja lõpus avanes Tarval võimalus kaotusseis väiksemaks teha, kui Deniss Malovi söödu lõikas vahelt Mario Kuokkanen ning sai kaugelt löögile. Rakvere kahjuks keris pall napilt posti.

Teiseks poolajaks tuli Tarval teha üks sunnitud vahetus, kui Mihkel Gulli asemel sekkus mängu Robi Štšjogolev. 51. tuli teha teinegi vahetus, kui endale liiga oli teinud Karel Liblekas (tema asemel Andreas Lilleoja). 59. minutil teenis penalti Tarvale German-Guri Lvov, kes võimaluse ka kindlalt ära kasutas. 79. minut tähistas aga hetke, kui väljakult pidi lahkuma Rakvere kapten Kaarel Saar. Taaskord mängis rolli tervisehäda, kui kannatamatuks osutus mängu avaminutitel saadud jalavigastus. Oma võimaluse teenis Uku Laht. Tegu on Tarva noormängijaga, kellele antud mäng oli teiseks kohtumiseks Rakvere esindusmeeskonnas. 90+1 rikkus Tarvas enda kastis määrusi ning maardukate kapten Ilja Zelentsov lõi penaltist lõpptulemuseks 4:1.

LIIGATABEL: Esiliiga 2018

JÄRGMINE MÄNG: L 04.08, kl 19:00 – Rakvere JK Tarvas vs Tartu FC Santos, EL 22. voor (Rakvere linnastaadion)