Esiliiga teises voorus kohtus meie esindusvõistkond Pärnu Linnameeskonnaga. Tulemuseks kurb 3:7 allajäämine (poolaeg 1:2). Tarva poolt olid seekord täpsed Sergei Akimov ja kahel korral Joonas Ljaš.

Mäng algas väga tempokalt ja juba kohtumise alguses lõi Joonas Ljaš palli Pärnu väravasse, mis tõotas meie meeskonnale ilusat algust, kuid kõik läks hoopis teistpidi. Pärnu suutis poolaja lõpus lüüa kaks kiiret väravat ja eduseis kuulus juba neile.

Teisel poolajal suutsime mänguseisu viigistada, kuid seejärel lagunesime aga täielikult ning tulemus räägib enda eest. Pärnu poolt oli heas hoos nende noor ründaja Kristen Saarts, kes kostitas meie väravat koguni neljal korral. Pikemalt räägivad mängust allpool olevas videolõigus mõlema meeskonna peatreenerid.

RAKVERE JK TARVAS – PÄRNU LINNAMEESKOND  3:7 (1:2)

ametlik protokoll
Väravad: 4., 65. Joonas Ljaš, 63. Sergei Akimov – 32., 51. Rasmus Peetson, 37., 72., 76., 82. Kristen Saarts, 69. pen. Anton Issakov
Hoiatused: 17. Elar Tovstik, 42. Mihkel Gull – 66. Taavi Kitsel

JK Tarvas: 30-Susi, 26-E. Tovstik, 4-K. Saar, 6-Vahero (54. 24-Ööpik), 69-Gull, 22-Ljaš (82. 45-Küngas), 19-Rebane, 18-M. Saar, 11-Kiis (54. 92-Valk), 9-Akimov (66. 7-Võsaste), 14-Mehike (54. 91-Hang).
Varus: 17-A. Tovstik, 7-Võsaste, 24-Ööpik, 91-Hang, 45-Küngas, 92-Valk.

Pärnu LM: 77-Vabrit, 22-Oja, 4-Kitsel, 19-Vihmoja, 18-Sarapuu, 15-Hanson, 9-Pent, 11-Kaarlimäe (86. 27-Midenbritt), 16-Issakov (84. 3-Mäeots), 8-Peetson, 10-Saarts (89. 23-Põldsaar).
Varus: 1-Vainu, 3-Mäeots, 27-Midenbritt, 12-Sabiin, 23-Põldsaar, 2-Barinov.

Mänguolud: +6, päikesepaisteline tuuline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.