Suvepuhkus läbi naases Tarvas kodumurule. Esiliiga 18. vooru kohtumine Tallinna FC Flora U21-ga parimat ei selgitanud. Lõppskoor 2:2. Tarva väravad Sergei Akimov ja Mihkel Gull penaltist.

Mängu avavärava lõi Rakvere vanameister Sergei Akimov juba kohtumise 10. minutil. See oli ka üks vähestest headest momentidest Tarva poolelt avapoolajal. 27. minutil tegi skoori florakas Otto-Robert Lipp ning 38. Mark Anders Lepik.

Teise poolaja ainus värav sündis 73. minutil penaltipunktilt, kui hooaja kolmanda tabamuse sepistas Mihkel Gull. Hetk varem oli Flora enda kastis pikali pannud Tarva keskkaitsja Kaarel Saare.

LIIGATABEL: Esiliiga 2018