Evald Tipneri nimelise Eesti karikavõistluste 1/32-finaal Rakvere Linnastaadionil lõppes Tarva suureskoorilise võiduga. Iganädalaselt III (ida) liigas palliv Ambla Vallameeskond soovis küll hambaid näidata, kuid kohtumise kiired avaväravad muutsid selle paraku võimatuks.

Juba 4. minutil õnnestus Taavi Trasbergil Tarvas juhtima viia. Mõned hetked hiljem lisas juba vanameister, Sergei Akimov, veel kaks väravat ja kohtumine oli sisuliselt otsustatud. Gaasipedaalilt me jalga maha enam ei tõstnudki. Enne avapoolaja lõppu lisasime tabloole veel kaks kolli ning ka teisel poolajal näitasime üles suurepärast resultatiivsust – 5 väravat esimesel ja 5 teisel ning koondskooriks 10:0 meile. Kokkuvõttes sai 4 tabamust kirja Akimov, 3 Trasberg, 2 Ljaš ja 1 Tammik. Sten Tammiku jaoks oli see tänavuse hooaja esimene värav. Tegu oli ka Tarva aja suurimaskoorilise võiduga, isegi Kastani tabloo polnud kahekohalisteks numbriteks valmis.

Üks meie Twitteri jälgija tõi kohtumise poolajal välja huvitava tõsiasja, mida võime kinnitada:

twit5

Karikasarja 1/16-finaalis on meie vastaseks Tallinna FC Forza (III liiga ida). Kohtumine toimub Rakvere linnastaadionil 6. septembril. Ülejäänud paarid.

PILDID:

Liisa-Helena Tagam (Tarva FB)

Anu Raudsalu (Dropbox)

MÄNGUJÄRGSED KOMMENTAARID:

Peatreener Valeri Bondarenko: “Tulemusega oleme ilmselgelt rahul. Siin pole palju midagi öelda – meie klass oli kõrgem ja see oli selge esimesest minutist. Domineerisime 90 minutit. Oli hea võimalus mängida rahulikku ja kontrollitud mängu, pakkuda ehk soliidsemat esitust kui tavaliselt. Minu respekt ka vastasele. Kui vaadata teisi selle päeva tulemusi, siis on selge, et madalama liiga võistkondadel polnud kerge.”

Järgmise ringi vastast ja loosi tulemust peatreener hetkel veel kommenteerida ei soovinud: “Fookus on pühapäevasel Vändra mängul. Võtame mäng korraga.”

Rakvere JK Tarvas – Ambla Vallameeskond  10:0 (5:0)
4., 43., 51. Taavi Trasberg, 13., 14., 49., 63. Sergei Akimov, 22., 79. Joonas Ljaš, 85. Sten Tammik