Esiliiga XXVI voorus kohtusime Pärnu Linna-
meeskonnaga, kes pesitseb liigatabelis hetkel
kolmandal kohal, kuid iseseisvatest klubidest
pääseksid nemad esimesena Premium Liigasse.
Peale paari järjestikust kaotust võtsime end kokku ning koosseisu probleemidest hoolimata kirjutasime tabelisse 3 punkti.

Optimaalsest koosseisust olid puudu eelmises mängus punased kaardid saanud Henri Hang, Kaarel Saar ning vigastusega vaevlev Alari Tovstik, kuid kodumänguks olid taas kohale tulnud Elar Tovstik, Jaanus Kaasik ning Siim Rannamäe. Mäng algas igati põnevalt ning esimest väravat pidi ootama kõigest kümmekond minutit. Pärast head läbisöötu pääses kasti Siim Rannamäe, kes osavalt palli väravavahi taha saatis, selle hooaja väravatearve avas ning Tarva 1:0 juhtima viis. Pärnu suutis aga omakorda kohe vastata ning 3 minutit peale avaväravat suudeti peataolek ära kasutada ning Henri Hanson viigistas seisu 1:1-le. Mäng aga kulges täpselt sama tempokalt edasi ja 20.minutil sahistas võrku taaskord Rannamäe, kes paistis pühapäeva õhtul erilises sõiduvees olevat. Seis 2:1. Kui Rannamäe värav paistis justkui nagu deja-vu, siis kahjuks toimus sama Linnameeskonna rünnakul, kui sarnaselt esimesele korrale, taastas pärast kolme minutit  Tõnis Vihmoja jälle viigiseisu 2:2. Palju põnevust pakkunud kohtumine jätkus, aga enne poolaja lõppu toimus kokkupõrge Pärnu kaitsja ning heas hoos olnud Rannamäe vahel, kust viimane väga tõsise vigastusega välja vahetati. Tema asemele tuli Rainer Võsaste, kes ka peale paari minutilist pallivaldamist Rakvere hoopiski juhtima viis! Peale ilusat tsenderdust äärelt suutis Võsaste kaitsjat ja väravavahti ennetada ning palli kenalt raamide vahele saata ning poolaja lõppedes saime marssida riietusruumi 3:2 eduseisus.

Poolajal vahetusi aga ei toimunud ja vile kõlades hakkas Pärnu kohe viigiväravat otsima. Linnameeskonna surve oli kohati päris intensiivne ning mitmel korral päästis meid halvimast Jüris Sahkur, kes suutis olla õigel ajal õiges kohas. Samas olid ka omad võimalused meil, kui Ljaši tsenderdus äärest leidis Võsaste, kes pääses väga ligidalt löögile. Kahjuks ei tabanud ta palli piisavalt hästi ning mänguvahend lendas raamidest mööda. Veidi hiljem oli sama mees taas aktsioonis, kuid selle ürituse suutis vastaste väravavaht posti kõrvalt ära tuua. Mängu lõpupoole sai mängu ka Martin Vaagert, kes asendas võiduvärava löönud Võsastet. Vaagerti ja Valgu söödumängu tagajärjel pääses heale positsioonile terve mängu aktiivsust näidanud Joonas Ljaš, kes palliga kasti purjetas, kaitse ära pettis ning sujuva liigutusega palli tahaposti keerutas. Seis 4:2 ning võit tundus olevat saavutatud! Ometigi soovis kohtunik veel põnevust lisada, kui ta kahtlase väärtusega penalti Pärnu kasuks määras.  Palli taha asus Anton Issakov ning vilede saatel sooritatud löök lendas posti kõrvalt mööda ning juubeldamine võis alata. Hetkeseisuga Esiliiga parim iseseisev meeskond alistatud ning 3 punkti tabelis juures!

Ülevaade: Rait Randrüüt

RAKVERE JK TARVAS – PÄRNU LINNAMEESKOND  4:2 (3:2)

Väravad: 12., 20. Siim Rannamäe, 45. Rainer Võsaste, 88. Joonas Ljaš – 15. Henri Hanson, 23. Tõnis Vihmoja
Hoiatused: 63. Jaanus Kaasik – 29. Siim Mäeots
90.+1. lõi Anton Issakov penalti mööda

JK Tarvas: 1-Sahkur, 26-E. Tovstik, 18-M. Saar, 16-Kaasik, 6-Münter, 22-Ljaš, 2-Aunapuu, 19-Rebane, 92-Valk, 9-Akimov, 15-Rannamäe (42. 7-Võsaste; 87. 14-Vaagert).
Varus: 7-Võsaste, 14-Vaagert, 30-Susi.

Pärnu LM: 1-Vainu, 18-Sarapuu, 4-Kitsel, 3-Mäeots, 6-Saal, 11-Kaarlimäe (80. 5-Laurits), 9-Pent, 7-Lauter, 16-Issakov, 19-Vihmoja, 15-Hanson.
Varus: 22-Oja, 23-Põldsaar, 5-Laurits.

Mänguolud: +16, vahelduv pilvisus; muruväljak väga heas seisukorras.