Rakvere JK Tarvas esindusmeeskonna esimesed suvised täiendused on kohal – Georg Mattias Lagus (17), Samuel Vard (23) ja Artur Makarov (27). Uustulijad said möödunud laupäeval kirja esimese liigamängu.

 

JK Tarvas peatreener Tarmo Rebane kommenteeris Paidega mängu eel: “võistkonnaga on liitunud uued mängijad, kes on juurde toonud palju värskust ja kvaliteeti. Seekord suudame Paide U21-le pakkuda palju kõvema lahingu.”

 

Kui aasta esimeses mängus oli tabeli ülemisse ossa kuuluva Paide Linnameeskonna U21-ga skoor võõral väljakul 1:8, siis nüüd olid kodus kaotusnumbrid tagasihoidlikumad – 0:3.

 

Georg Mattias Lagus on 17-aastane Eesti noortekoondislasest väravavaht, kes saabus Rakverre laenule Esiliiga A-tasandi liidrite sekka kuuluvast Nõmme Unitedist.

 

Esimesed kohtumised meeskonnaga on olnud head ja töökad. Meeskond on uued mängijad hästi vastu võtnud ning nüüd oleme ühe eesmärgi eest väljas. Usun ja tean, et me oleme paremaks suuteliseks kui tabeliseis väidab. Meie eesmärk on jääda ka järgmiseks hooajaks Esiliiga B-sse, kõik alla selle on läbikukkumine. Loodan, et Võru Heliose vastu on Rakvere särke tribüünid täis kuna teie kohalolek on äärmiselt vajalik!”

 

 

Samuel Vard on 23-aastane poolkaitsja, kes on Rakverele juba tuttav mees. 2016 Premium liiga suvel liitus Vard Tarvaga Tallinna FC Flora U21-st. Toona jäi mehe saldoks Rakvere eest 17 mängu meistriliigas ja 2 karikakohtumist. 2017 hooajal esindas Samuel Pärnu Vaprust ja Tallinna Kalevit. Järgnevalt on Vard pallinud Rahvaliigas.

 

“Egas kõik oskavad tabelisse vaadata ning sealt punkte lugeda. Kuna Rakvere on uskunud minusse kui 2016. aastal Premium Liigas mängisime, siis tulin selleks, et anda endast kõik saavutamaks ühtse meeskonnana rahuldav koht liigatabelis. Mehed on tahtmist täis, meil on võimalus suurepärasel väljakul toetajate ees mängida. Õige pea oleme tagasi ree peal”

 

Samuel Vard 5-1 karikamängus vs Maardu Linnameeskond (26.07.2016, Rakvere linnastaadion)

 

 

Artur Makarov on 27-aastane ründaja, kes tuli Tarvasse üle liigakaaslase JK Tallinna Kalev U21 ridadest. Varasemalt on mees mänginud erinevate Jõhvi ja Kohtla-Järve meeskondade eest ja Tallinna Kalevi põhivõistkonnas. Makarovi näol on tegu ka karastanud saalijalgpalluriga, kellel olemas Eesti saalijalgpalli koondise esindamise kogemus.

 

“Tuli võimalus liituda Rakvere Tarvaga ja ma arvan, et see on koht kus ma saan praegu kasulik olla. Rakvere on noor meeskond ja millelgi pärast ei ole veel punkte see hooaeg tulema hakanud. Trennis aga ei ole tundunud, et see meeskond on halvem kui teised meeskonnad liigas. Esimene võit ei ole kaugel ja ma usun, et meil on võimalus oma eesmärgid saavutada. Peab lihtsalt endast parima andma.”

 

 

Georg Mattias Lagus, Artur Makarov, Samuel Vard (08.08.2020, Rakvere linnastaadion)

 

 

Rakvere JK Tarvas järgmine Esiliiga B kohtumine on 17. vooru mäng, kui sel laupäeval võõrustatakse Rakvere linnastaadionil Võru FC Heliost. 15.08 kl 19:00. Pikalt vigastuspausilt on naasnud Karel Liblekas, kellele eelmine mäng Paidega oli hooaja esimeseks kohtumiseks.