Rakvere jalgpalliklubi toetajateringi värskeim liige on OÜ Tarvas Invest. Kohalikku päritolu logistikaettevõte on spetsialiseerunud rahvusvahelistele kaubavedudele.

 

Tarvas Investi esinduslikku ja kaasaegsesse autoparki kuulub 25 raskeveokit ja 33 poolhaagist. Tarvas Invest annab tööd 25-le inimesele. Lähemalt saab ettevõttega tutvuda nende koduleheküljel: tarvas.ee

 

Klubi juhatuse liige Reijo Kuusik, MTÜ Rakvere JK Tarvas: “Meil on hea meel, et klubi on Tarvas Investi näol saanud endale väärt toetaja, sõbra. Tegu on ambitsioonika ja tugeva ettevõttega, kelle panus aitab meie klubitegevust efektiivsemaks muuta.”

 

Transpordiosakonna juhataja Sten Eric Nirgi, OÜ Tarvas Invest: “Rakvere JK Tarvas on üks suurimaid spordiklubisid Lääne-Virumaal, kus mängib palju noori sportlaseid. Soovime kaasa aidata noorte sportlaste arengule. Leiame, et see ühiskondlikult väga oluline.”

 

JK Tarvas juhatuse liige Reijo Kuusik ja Tarvas Invest esindaja Sten Eric Nirgi (FOTO: OÜ Tarvas Invest tehnikapark, 29.01.2021)