Eile võtsid Tarva U12 neiud ühtse pundina esimest korda osa liigavõistlustest, kui mängima sõideti Elva. Nii mõnelegi tüdrukule oli tegu elu esimese võistluskogemusega. Lähemalt kommenteerib tüdrukute treener Liisa Lepasaar.

 

Esimene mäng Harjuga jäi seisuks 7-1. Saime oma mängu hästi käima ja domineerisime väljakul toimuvat. Tüdrukud olid väga motiveeritud. Seda oli näha kohe esimesest hetkest, et mänguhimu on suur.

 

Teine mäng oli Tammekaga 1-2, väga napp kaotus. Meil oli väga palju häid vōimalusi, kuid kahjuks ei löönud ara ja nii seekord läks. Tüdrukud olid siiski äärmiselt tublid, näitasid oma tahet ega andnud alla, isegi kui olime kaotusseisu jäänud.

 

Kolmas tuli ka kaotus ja seda Elva vastu, 1-3. Kaks viimast mängu oli küll raskem vastane, aga ei olnud midagi sellist millega tüdrukud hakkama ei saaks. Järgmine kord usun, et nad on rohkem valmis ka. On kindlasti asju millele peab rohkem rõhku trennis panema ja mis lööb mangudes valja, kuid üldpilt oli oodatust hulga parem. Olen uhke nende üle.

 

Arvan, et meil ei saa liigas ülemäära raske olema. Usun, et tüdrukud saavad järgmised mängud veelgi paremini hakkama – esimene kogemus on all ning ning tean ka mina, millele edaspidi rohkem keskenduda.

 

Kodus Rakveres on meil mängud kunstmurustaadionil 10. oktoobril algusega kell 14:00.

 

 

Rakvere JK Tarvas kutsub trenni kõiki jalgpallihuvilisi tüdrukuid sünniaastatega 2009, 2010, 2011 ja 2012! Rohkem infot: liisa@jktarvas.ee