Alates tänavu kevadest on Rakvere JK Tarvas ametis füsioterapeut Vitali Kuznetsov, kes varasemalt on toimetanud Tallinna FC Levadias (2017) ja Pärnu Jalgpalliklubis (2018).

 

Igapäeva tööd teeb Vitali Rakvere Tervisekeskuses, ent Tarva juures aitab ta kaasa esindusmeeskonna füüsilise võimekuse parandamisega ning vigastuste ennetuse ja taastumisega. Oma panus on tal ka Rakvere noortejalgpalli arengus.

 

Vitali Kuznetsov: “Põhiline erinevus võrreldes minu varasema tööga teistes spordiklubides, on see, et Tarvas saan rohkem õpetada, mitte lihtsalt treeninguid läbi viia. See on minu jaoks uus ja huvitav ning nõuab pidevat enesearendust ja oskuste lihvimist. Naudin oma tööd ja muljed on positiivsed.”

 

Rakvere JK Tarvas füsioterapeut Vitali Kuznetsov
(30.09.2020, Rakvere linnastaadion)

 

Rakvere JK Tarvas noortetöö juht Joonas Ljaš: “Vitaliga suhtlesime juba enne seda, kui ta meiega lepingu sõlmis. Sain aru, et Vitali on jalgpalli inimene ja talle meeldib töötada noortega ning neid edasi arendada.

 

Koostöö on siiani sujunud väga hästi ja oleme temaga rahul. Tema tööks on treenida U14-U17 vanusegruppe korra nädalas, edendades nende üldfüüsilist poolt. Lisandväärtusena saavad kõik klubi noored tema poole pöörduda oma tervisemuredega.

 

Koostöös Vitaliga töötame välja programmi igale vanuserühmale, et meie mängijad valmistada ette jalgpallitegevusteks. Vigastusennetus on väga tähtsal kohal ja anname endast parima, et võimalikult vähe noori satuks tema kabineti.”

 

 

Rakvere JK Tarvas peatreener Tarmo Rebane: “Vitali roll esindusmeeskonnas on käia kodumängudel ning olla füsioterapeut ja medtöötaja kaks ühes. Korra nädalas viib ta läbi treeningu esindusmeeskonna ja U17 võistkonnaga. Märksõnadeks jõud, kiirus, vastupidavus.

 

Vitali tööks on vigastuste ennetus ja juba vigastatute tagasi järjele aitamine. Kiirendab protsessi teel perearst – suunamine eriala spetsialistini. Võtab meie inimesed kohe kiirelt ette.”

 

Esindusmeeskonna hooajaeelne treening (kevad 2020)