Alates 2016 Premium liiga hooajast on Rakvere JK Tarvas esindusmeeskonnal tavaks nimetada enda seast mängijate mängija. 2020 kolleegide tunnustuse pälvis keskkaitsja Kristo Remmelgas.

 

Tänavusel mängijate mängija hääletusel langetas enda valiku 19 meest. Küsimusele “kes oli see esindusmeeskonna mängija, kelle panust oli enim tunda nii mängus, trennis, kui väljaspool platsi? Kelles oli tänavu Tarva vaimu kõige enam?” vastates oli 8 mängija esimene eelistus Kristo Remmelgas. Lähim jälitaja oli mullune võitja ja tänavune fännide lemmik Siim Rannamäe 5 poolthäälega. Ülejäänud kandidaadid ei kogunud keegi rohkem kui ühe hääle.

 

Kristo Remmelgas #66 mängis esindustiimi eest 2020 hooajal 1961 minutit, mis on selles arvestuses Siim Rannamäe (2076 min) järel paremuselt teine tulemus. (FOTO: Günther Küttis)

 

2010 esindas Kristo Remmelgas Rakvere FC Flora II IV liigas, 2011 Rakvere JK Tarvas esindusmeeskonda II liigas ja JK Tarvas II III liigas. 2012 Rakvere JK Tarvast Esiliigas ja duubeltiimi III liigas, 2013 duublit kolmandas. Alates 2014 hooajast läksid Remmelga ja Rakvere teed lahku, ent 2020 toimus taasliitumine.

 

Kristo Remmelgas oli sel hooajal esindusmeeskonna eest osaline 21 liigamängus ja samuti tegi ta kaasa karikamängu Saku Sportinguga. 3-3 võõrsil viigimängus Nõmme Kaljuga lõi Remmelgas oma hooaja ainsa värava. Remmelgas osales ka kümnel Tarva duubelmeeskonna mängul, milles kahel puhul oli ta resultatiivne.

 

JK Tarvas mängijate mängijad:

 

2016 – Taavi Trasberg, toetus 53,3% (teisele kohale jäänud Sander Susi 16,7%). Hääletas 30.

 

2017 – Artem Levizi, toetus 46,2% (Mario Kuokkanen 19,2%). Hääletas 26.

 

2018 – Mario Kuokkanen, toetus 38,5% (Siim Rannamäe 19,2%). Hääletas 26.

 

2019 – Siim Rannamäe, toetus 40% (Dmitrii Baikov 24%). Hääletas 25.

 

2020 – Kristo Remmelgas, toetus 41,1% (Siim Rannamäe 26,3%). Hääletas 19.

 

22.11.2020, Kadrina Spordikeskus

 

Tunnustuse Rakvere JK Tarvas esindusmeeskonna “Mängijate mängija 2020” sai Kristo kätte möödunud pühapäeval Kadrina Spordikeskuses toimunud saalijalgpalli Esiliiga mängu järel (hooaja viimane Esiliiga B mäng Võruga tuli kaartide tõttu vahele jätta). Kadrina alistas liigatabeli liider Rõuge Saunamaa 14-7.

 

Kadrina Vitamin Well üks meeskonna eestvedajates on Kristo Remmelgas. Lisaks Remmelgale kuuluvad 2020 hooajal Kadrina koosseisu ka teisedki tänavu Tarva esindustiimi eest platsil käinud mehed: Robin Klaus, Kennert Liblik, Joonas Ljaš, Erik Andres Raja, Siim Rannamäe, Keijo Õunapu. Koosseisu kuuluvad ka kunagine Tarva esindusmeeskonna kapten Alari Tovstik ja noortetreener Maddi Rennel. Mängus Rõugega lõi 9 väravat Siim Rannamäe, 3 Kristo Remmelgas ja 1 Maddi Rennel.

 

 

JK Tarvas esindusmeeskonna kapten Siim Rannamäe: 

 

“Remm on täpselt selline mängija, kelle suhtumine ja tahtmine on nii suur, et ta suudab alati meeskonnale väljakul kasulik olla. Auhind Mängijate mängija läks õigele mehele.”

 

 

JK Tarvas keskkaitsja Kristo Remmelgas:

 

“Aasta 2020 on erinevalt riigi seisukohast olnud minu jaoks väga edukas aasta. Hooaja alguses oli eesmärk saada mõni minut kirja Esiliiga B-s, aga lõpuks kogunes neid minuteid päris palju kokku. See, et mängijad valisid mind mängijate mängijaks, on väga suur üllatus. Mul on väga hea meel selle auhinna üle. Minu jaoks suur tunnustus ja kindlasti annab lisamotivatsiooni, et ka uuel hooajal jätkata.

 

Olen rännanud mitmeid aastaid erinevate meeskondade vahet, kuid nüüd tunnen, et olen jõudnud tagasi sinna, kuhu ole alati tahtnud kuuluda. Tänan Rakvere JK Tarvast, meeskonnakaaslasi ja erilised tänud lähevad peatreener Tarmo Rebasele, kes andis mulle võimaluse ja pälvisin tema usalduse.”