Eelmisel suvel korraldasime lastele jalgpallilaagrit Rakveres, kus tutvustati RCD Espanyol klubi metoodikat ja lapsi treenisid hispaanlastest treenerid, kusjuures tagasiside mida me saime oli ääretult hea. Me kõik kogesime kuidas mängijad muutusid iga päevaga aina osavamaks ja ka meie treenerid said palju uut infot.

 

Nüüd aga saame teile rõõmuga teatada, et oleme koostööd laiendanud ja meie klubiga liitub detsembrist esimene välismaalasest treener Oriol Roig. Ta on töötanud Espanyoli akadeemias ja omab kogemust ka mitmetest teistest riikidest. Näiteks on Oriol töötanud lisaks Hispaaniale veel Hiinas, Jaapanis ja Inglismaal. Oleme väga oodanud, et meie treenerite meeskonda lisanduks oma ala spetsialist, kes toob endaga kaasa ka suure kogemustepagasi. Me saame klubina juurde UEFA Pro litsentsi omava treeneri, kes hakkab arendama klubi metoodikat koostöös meie noortetööjuhiga ning igakuiselt hakkavad toimuma ka klubisisesed treenerite koolitused. Väljakul peamiselt aga on Oriol seatud nelja treeninggrupiga kuid kogu ideest ja metoodikast saavad osa kõik meie noortegrupid.

 

Töötame jätkuvalt selle nimel edasi, et pakkuda oma linna ja klubi lastele parimat võimalikku keskkonda arenemiseks ja õppimiseks. Täname siinkohal ka Rakvere linna, lapsevanemaid ja toetajaid tänu kellele see kõik võimalikuks saab!

ORIOL ROIG:
01.11.1997 UEFA PRO COACH