Rakvere JK Tarvas esindusmeeskonnaga liitus möödunud nädalavahetusel äärepoolkaitsja Nevil Krimm. 18-aastane mängumees jättis endast koheselt ka märgi maha, kui virutas Võru võrku kaks väravat ning Rakvere teenis oma hooaja esimesed võidupunktid. 

 

Möödunud hooajal Nõmme Kalju U21 Esiliiga B-s esindanud Krimmi saldoks jäi toona 32 liigamängu ja 6 väravat. Korra kuulus noormees ka Nõmme Kalju põhivõistkonna mängupäeva koosseisu (vs Tartu Tammeka), ent Premium liigas siiski väljakule ei pääsenud. Tänavu aasta esimeses pooles liitus Nevil aga FC Kuressaarega, kus sai meistriliigas platsile neljal korral.

 

Tarva eest tegi Ida-Virumaalt pärit mängija debüüdi läinud laupäeval. Koheselt Võru vastu algkoosseisu kuulununa lõi Krimm kaks väravat ning vahetati 62. minutil kergelt vigastada saanuna puhkama.

 

 

 

Äärepoolkaitsja Nevil Krimm: “Esmamulje on väga meeldiv. Kõik olid minu vastu toredad ja väga kerge oli meeskonda sisse elada. Võit oli meeskonnale väga tähtis, aga nüüd tuleb veel suurema isuga edasi panna. Kõik järgmised mängud lähme võidu peale välja ja kindlasti tuleb jääda Esiliiga B’sse.”

 

Rakvere JK Tarvas peatreener Tarmo Rebane: “Esmamuljed uustulija osas on positiivsed. Kahju, et koheselt väike vigastus kallale tuli. Loodame veel temalt väravaid. Tegu on motiveeritud mängumehega, kes on oma tehnilistelt oskustelt väga hea. Usun, et Tarvas on talle hea koht kus enesekindlust koguda. Läbi praktika on see koostöö kasulik mõlemale osapoolele.”

 

Nevil Krimm ja Tarmo Rebane (15.08.2020, Rakvere linnastaadion)