JK Tarvas uueks noortetöö juhiks saab Peeter Kusma. Klubi paremaks ja professionaalsemaks arenguks restruktureeritakse klubis erinevaid toimimisloogikaid.

 

Kusma on varasemalt töötanud Nõmme Kalju FC ja Tartu JK Tammeka süsteemides, omades kogemust tegevjuhi, noortetöö koordinaatori ja pikaaegse treenerina. Samuti UEFA euromängude korraldajana.

 

 

 

Tulevane JK Tarvas noortetöö juht Peeter Kusma:

 

“Pärast puhkeaastat ja pisikest pausi jalgpallist, on hea jälle tagasi olla! Kui Rakverest mulle pakkumine tehti, siis ma ei mõelnud pikalt. Siin on suurepärane ja motiveeritud klubi juhatus ning tohutu potentsiaal klubi noortetöö arendamiseks. Soovin aidata siinse töö noortega tõsta uuele kvaliteedi tasemele.”

 

 

 

JK Tarvas juhatuse liige ja tegevjuht Joonas Ljaš:

 

“Tean Peetrit aegadest, kui ise treenerina alustasin, sest treenisime sama vanuserühma (2005 poisse). Jalgpalli maailmas on kontaktidel ülimalt suur roll, sest üks asi viib alati teiseni. Kogu infovahetus ja kogemuste jagamine on järjest enam oluline.

 

Me käime elus teatud rajad läbi ja ühel võivad teed jällegi ristuda, nii juhtus ka Peetri ja meie klubi vahel. Meie tahame samme edasi astuda kogu noortetöö organiseerituses, kvaliteedis ja sisus. Ühel hetkel Peetriga ühendust võttes oli ta just puhkuselt tagasi tulnud ning mõlgutas mõtteid jalgpalli juurde naasta. Tema motivatsioon, kogemused ja nägemus jalgpallist on meie klubile ülisuur võit. Meie vaated noortetööst ühtivad. Suur tahe asju paremini teha on mõlemalt poolt olemas.

 

Ma ei jõua ära oodata, millal saame juba esimesed koosolekud maha pidada, et kogu tööga pihta hakata. Siinkohal aga ei saa unustata, et kõik ellu viidavad muudatused ja protsessid võtavad aega.

 

Siinsetel mängijatel on meeletu potentsiaal kaugele jõuda ja meie ülesanne on neid sel teekonnal aidata. Oleme siiralt õnnelikud, et meiega on liitunud üks hinnatumaid jalgpalli spetsialiste Eestis.”

 

 

Uus noortetöö juht alustab 1. jaanuarist.