Rakvere JK Tarvas ning Sportland uuendasid enda koostöölepet. Selle märgiks käis kätt surumas kunagine Sportlandi klienditeenindaja ja tänane Tarva noortetreener Sten Tammik.

 

Sportland võimaldab Rakvere JK Tarvas personalile ja klubiliikmetele soodsamat ostlemist Rakvere Sportlandis (Haljala tee 2, Tõrremae küla) ning Sportland Footballis (Jalgpalli 21, Tallinn).

 

Soodustused kehtivad nimekirja alusel. Soodustuse saamiseks tuleb näidata isikut tõendavat dokumenti klienditeenindajale – soodustus käib lapse nime järgi. Nimekirjad on poel olemas. Soodustuste info, kui juba pole teieni jõudnud, siis küsida lähemalt enda grupi treenerilt.

 

NB! Soodustus ei rakendu kinkekaartidele, North Bend toodetele, fännitoodetele ja JK Tarvas toodetele.

 

Rakvere JK Tarvas noortetreener Sten Tammik Rakvere Sportlandis. Aastal 2012 oli Tammik 17-aastasena Rakvere Spordlandis klienditeenindajaks, see oli tema elu esimene ametlik tööpost. Tammik meenutab saadud kogemust hea sõnaga tänaseni.

 

 

Rakvere JK Tarvas juhatuse liige ja tegevjuht Joonas Ljaš: 

 

“Meil on suur rõõm, et oleme saanud oma hea koostööpartner Sportlandiga sellisele leppele, mis võimaldab soodustust kõigile klubiliikmetele. Rõõmsat ostlemist!”

 

 

Vaata ka Sportlandi veebipoodi (klikka logol):