Rakvere 2012 ja 2013 grupi poisid osalesid möödunud nädalal Flora Seesam Cupil – võisteldi kolmel erineval turniiril (U8 A tase, U8 B tase ja U9 B tase).

 

Noortetreener Maddi Renneli turniirikirjeldus:

 

Kõige esimesena alustas U8 A taseme võistkond, kelle kohta võib lõpuks öelda, et alguses ei saanud vedama ja pärast ei saanud pidama. Alagrupifaasis olime esimeses kahes mängus veidi pehmed ja lohakad, mistõttu eksisime üpris palju lihtsate asjadega. Mida mäng edasi, seda vähem me eksima hakkasime. Ehe näide laste ebastabiilsusest, mis ongi tegelt normaalne nende eas – kui alagrupis kaotasime FC Araratile 2:3, siis finaalis võitsime neid 8:0. Suures pildis tegime hea turniiri, kus saime väga korralikult mänguaega – üks mäng kestis 2×12 min ja kokku 5 mängu. 7-le mängijale väga korralik koormus.

 

Seejärel algasid peaaegu paralleelselt U8 B ja U9 B turniirid, kus tegime samuti päris tublid esitused. Ka seal oli üpris pikk mänguaeg – 2×10 min. Eriti head meelt valmistas see, et nägin mingeid poisse, kes ehk muidu ei ole saanud liidrirolli väga palju kanda, ning kes avanesid täiesti uuest küljest ja said seeläbi väga palju uusi kogemusi endale. Selle pealt ju areng tulebki. U8 B lõpetas II kohaga, saades 3 võitu, 1 viigi ja 1 kaotuse ning U9 B lõpetas III kohaga, saades 3 võitu ja 2 kaotust.

 

Kui need kolm turniiri kuidagi ühiselt kokku võtta, siis tuleb kiita meie selle vanuse arengukava, mis keskendub eelkõige individuaalsele tehnikale ja oskustele – need 3 võistkonda lõid kokku 60 väravat, sh jala said valgeks 16 erinevat mängijat 19-st mängijast. See on päris hea tulemus, ma arvan.

 

 

 

 

TULEMUSED: Flora Seesam Cup